Biz Kimiz ?

Biz Taşımacılık alanlarında oldukça bilgi birikimine sahip olan Erzincan Nakliyat, 2009 yılında ilk Nakliye ofisini Kocaeli / Gebze bölgesinde açarak 1 kamyonet ile sektöre adım atmıştır, 2 yıllık bir süreç sonrasında 2011 yılında araç filosuna 4 tır, 4 kamyon ve 3 kamyonet ekleyerek yurt geneline açılmaya başlamıştır. Araç filosuna eklediği araçları sayesinde müşteri potansiyelini yükselterek 2. Şubesi olan İzmir merkez acentasını faaliyete başlatarak İstanbul, Kocaeli ve İzmir arası Nakliye hizmetleri sunmaya devam ederek 2013 – 2015 yılları arasında 7 şube açarak yurt geneline açılmaya başlamıştır, şuan 81 şehirde şube açarak Türkiye’nin her yerinden her yerine Nakliyat hizmetleri sunan tek firma olmuştur.

Erzincan Nakliyat, merkez ofisini İstanbul arası Taşıma olarak faaliyete alarak hızla gelişen ve her gün yenilikler üreten alt yapısı AR-GE teknolojilerine bağlı tamamen kurumsal kimlik ile müşterilerine 7 gün 24 saat hizmetler sunmaktadır.

Çalışan personellerimiz gerek şoför gerekse müşteri temsilcilerimiz ile her ay sonu toplantılar düzenleyerek yeni fikirler elde edilmektedir, toplantımızın amacı ise 1 ay içerisinde hangi sorunların yaşandığı ve bu yaşanan sorunlara en ivedi şekilde çözüm üretilmesidir. Çözüm masamız müşterilerimize hazırlamış olduğumuz anketler ile tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni çözümler üretilmekte ve faaliyete alınmaktadır.

Taşıma sektöründe yenilikler üreten Erzincan Nakliyat, 2015 yılında Türkiye’de bulunan onlarca firma arasından anketler arasında ilk sırda yerini alarak müşterilerin tercih ettiği ilk firma olmuştur.